Nowa kampania promująca iTaxi.pl – jeździj taksówką za darmo!

Opublikowano: 2 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nokia wspólnie z iTaxi.pl przygotowały akcję promocyjną, dzięki której można jeździć taksówką za darmo po Warszawie.

itaxi

Akcja promocyjna jest skierowana do użytkowników telefonu Nokia Lumia korzystających z aplikacji iTaxi. Po jej uruchomieniu użytkownik będzie mógł znaleźć taksówki oznaczone niebieskim kolorem i jeśli zdecyduje się na jej zamówienie to nie będzie musiał ponosić kosztów przejazdu po Warszawie. Jedyne ograniczenia to możliwość zamówienia taksówki z jednego numeru raz na 96 godzin i limit kwotowy w wysokości 200 zł na jeden kurs.

Akcja promocyjna pozbawiona jest haczyków, a bariery wejścia i wysiłek związany z wzięciem w niej udziału są znikome. Aplikacja iTaxi jest bezpłatna, a limit kwotowy pojedynczego kursu to 200 zł – przy takiej stawce nawet kurs taksówką zamówioną w niedzielną noc z Białołęki na Ursus będzie darmowy – powiedział Dawid Olszta, Marketing Manager iTaxi.

Sylwester KozakNowa kampania promująca iTaxi.pl – jeździj taksówką za darmo!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.