Nowa kreacja digital One

Opublikowano: 24 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wraz z początkiem lutego br. DaimlerChrysler Services Leasing, część koncernu DaimlerChrysler zajmująca się finansową obsługą transakcji, zmieniła swój internetowy wizerunek. Za identyfikację wizualną zgodną ze standardami koncernu oraz znaczne podniesienie poziomu funkcjonalności serwisu WWW odpowiada agencja digital One.

W porównaniu z poprzednio istniejącym serwisem zmieniona została warstwa graficzna, sposób organizacji informacji na stronie oraz sama treść. Rozbudowany i zaktualizowany o nową ofertę firmy site, jest obecnie użytecznym narzędziem zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych czy dla dealerów.

Przebudowanie serwisu daimlerchryslerservices.pl jest pierwszym krokiem w planowanej serii wdrożeń rozwiązań technologicznych podnoszących funkcjonalność stron internetowych również innych podmiotów działających w Polsce a podległych koncernowi DaimlerChrysler. Nawiązana z nimi przez digital One współpraca jest efektem referencji wystawionych agencji przez DaimlerChrysler Automotive Polska – firmy, dla której digital One realizuje różnorodne projekty internetowe (w tym: kampanie reklamowe, prezentacje WWW, mailingi) już od ponad roku.

http://www.daimlerchryslerservices.pl

Sylwester KozakNowa kreacja digital One

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.