Nowa odsłona „Dodatków dla oryginalnego Windows”

Microsoft poinformował o rozszerzeniu oferty benefitów dla użytkowników legalnego oprogramowania. W ramach programu ’Dodatki dla oryginalnego systemu Windows’ posiadacze legalnych wersji systemu już od stycznia mogą pobierać z witryny internetowej Microsoft nowe aplikacje i usługi. Oferta podzielona jest na kilka kategorii, wśród których są m.in. utrzymywanie dobrego stanu komputera, nauka, dostosowywanie systemu Windows, a także zabawa i rozrywka. Do chwili obecnej w programie wzięło udział już 100 milionów użytkowników systemu Windows.

Program umożliwia weryfikację autentyczności posiadanego systemu operacyjnego, pozwalając uniknąć ryzyka związanego z użytkowaniem nielegalnego oprogramowania. Użytkownicy, którzy pomyślnie przejdą ten proces mają możliwość bezpłatnego pobierania plików i korzystania z szerokiego wachlarza ofert specjalnych w ramach programu 'Dodatki dla oryginalnego systemu Windows’. Spośród wszystkich propozycji oferowanych w ramach programu największą popularnością wśród polskich użytkowników cieszą się do tej pory szkolenia multimedialne oraz aplikacja Photo Story.

Od stycznia na polskich stronach Microsoft, w ramach programu 'Dodatki do oryginalnego systemu Windows’ dostępne są nowe aplikacje. Obecnie oferta dla legalnych użytkowników obejmuje:

Photo Story 3 dla Windows – aplikacja do obróbki zdjęć

Windows Media Player 10 – multimedialny program do odtwarzania muzyki i filmów

Koktajl Bar – program-poradnik dla miłośników dobrych trunków

Microsoft Match-Up! – gra dla miłośników pasjansa

Anti VirenKit 2005 Professional – 90-dniowa pełna wersja popularnego programu antywirusowego firmy G-Data

Szczepionka – program rozpoznający i niszczący aktualne najgroźniejsze wirusy i robaki internetowe

TopSecret Next Generation – pełna, 90-dniowa wersja profesjonalnego programu szyfrującego, służącego do zabezpieczania danych przechowywanych na komputerze

50% zniżka na wybrane gry komputerowe MSN oraz liczne szkolenia multimedialne, w tym:

o Korzystanie z systemu Windows XP

o Zarządzanie zasobami komputera

o Podstawowe szkolenia w zakresie użytkowania Outlook Express, Windows Messenger, Internet Explorer, Service Pack 2 dla Windows XP oraz

o Multimedialne kursy językowe – EuroPlus+ Angielski z Cambridge i Euro+ Business English i inne.

'Za pośrednictwem programu staramy się pokazać użytkownikom korzyści związane z posiadaniem legalnego oprogramowania. Chodzi tu nie tylko o fakt, że jedynie oryginalny system Windows jest gwarancją najwyższej jakości i daje pewność, że nie umieszczono w nim kodu nieznanego pochodzenia, co z kolei pozwala uniknąć ewentualnych skutków utraty danych oraz kosztownych awarii. Chcemy po prostu oferować legalnemu użytkownikowi pełen zakres usłu posprzedażowych i dodatkowych korzyści. Dlatego też w razie potrzeby, posiadacz legalnego oprogramowania może liczyć na wsparcie techniczne ze strony Microsoft, a także dostęp do dodatkowych funkcji i aktualizacji, które pozwalają utrzymać system w dobrej kondycji na długi czas. Może też skorzystać z oferty szkoleń, kursów językowych albo wybrać produkty służące do rozwrywki’ – powiedział Krzysztof Florczak, szef grupy Windows Client z polskiego oddziału Microsoft.

http://www.microsoft.com/genuine

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top