Nowa odsłona Dominet Banku w Internecie

Dominet Bank odświeżył swój wizerunek w Internecie. Serwis www.dominet.pl otrzymał nową szatę graficzną i został wzbogacony o wiele funkcjonalności, wśród których znalazły się m.in. wyszukiwarka placówek i bankomatów oraz formularze kontaktowe dla klientów. Dominet Bank umożliwił także swoim Klientom kontaktowanie się poprzez komunikator Skype.

Wprowadzone w serwisie zmiany mają ułatwić klientom wyszukiwanie pożądanych informacji. Nowa strona skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nowością są także podstrony poświęcone poszczególnym produktom finansowym, ofercie ubezpieczeniowej oraz możliwościom rozwoju zawodowego w Dominet Banku (sekcja kariera). W serwisie zostały również umieszczone informacje o kursach walut. Dodatkowo, klienci odwiedzający serwis będą mogli uzyskać informacje o wydarzeniach sportowych, w które Bank jest zaangażowany.

„Tworząc nową stronę internetową chcieliśmy, by odzwierciedlała motto naszego banku „Bank pogodny i wygodny”. Dlatego udoskonaliliśmy ją przede wszystkim o funkcje ułatwiające kontakt z Bankiem oraz uprościliśmy nawigację, tj. zmieniliśmy sposób prezentacji informacji, tak by był on bardziej przyjazny dla użytkownika. Wprowadziliśmy także możliwość kontaktowania się poprzez Skype – darmowy i niezwykle prosty program, dzięki któremu nasi Klienci mają możliwość bezpłatnego łączenia się z konsultantami banku przebywając aktualnie w dowolnym miejscu na świecie ” – mówi Tomasz Wójkowski, Dyrektor Departamentu Marketingu Dominet Bank S.A.

Serwis www.dominet.pl został wdrożony w oparciu o system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią www, a także podział zadań pomiędzy poszczególnych redaktorów. Całość prac wdrożeniowych była koordynowana przez Wydział Web-marketingu oraz Departament Narzędzi i Aplikacji Dominet Banku.

www.dominet.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry