Nowa odsłona Domksiazki.pl

Dom Książki S.A firma z ponad 50-letnią historią na rynku księgarni znacznie odświeżyła swój wizerunek w Internecie i uruchomiła nową wersję e-sklepu w oparciu o platformę IAI Shop.com.
Na początku listopada miała miejsce premiera nowej wersji księgarni internetowej www.Domksiazki.pl. Firma zdecydowała się na odświeżenie wyglądu strony oraz wdrożenie systemu do obsługi sklepu internetowego. Dom Książki SA wybrał platformę IAI Shop.com. Dzięki ofercie ENTERPRISE+, która obejmuje utrzymanie aplikacji na serwerze dedykowanym, duże firmy wysyłkowe mogą uzyskać kompletną obsługę techniczną e-sklepu za mniej niż 1000 złotych netto miesięcznie.

Nowa odsłona Domksiazki.pl 1

Księgarnia internetowa www.DomKsiazki.pl powstała z myślą o tych miłośnikach książek, którzy nie zawsze mają czas na wizytę w księgarni lub z różnych przyczyn nie mają dostępu do szerokiego wyboru publikacji. Aktualnie w ofercie księgarni internetowej jest 20 000 pozycji, jednak docelowo asortyment ma wynosić 100 000 książek. Obok sprzedaży w sklepie internetowym Dom Ksiażki wykorzystuje również z powodzeniem możliwości IAI-Shop.com do wystawiania produktów na aukcjach internetowych.

www.domksiazki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry