Nowa odsłona Internet Designers

Opublikowano: 29 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja Interaktywna Internet Designers zmieniła swoją witrynę internetową (id.pl). Zmiana ta jest kolejnym etapem wdrażania nowej strategii firmy zapoczątkowanej w ubiegłym roku przekształceniem Internet Designers S.A. w dwie siostrzane firmy: agencję interaktywną full service oraz firmę Contium, realizującą projekty informatyczne.

Zmianę serwisu WWW poprzedziła modyfikacja logo ID – zmianie uległa kolorystyka i kształt, przybyło nowe hasło.

„Przekształcenie okazało się bardzo owocne dla Internet Designers” – mówi Marek Lose, prezes ID – „Pozwoliło nam, jako agencji interaktywnej, skupić się na projektach marketingowych, lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów w tym zakresie, poszerzyć naszą ofertę w obszarze projektowania stron WWW, multimediów czy technologii mobilnych.

Agencja w 2003 roku pozyskała kilku kluczowych klientów m.in.
Beiersdorf-Lechia i General Motors Polska. Jednocześnie coraz większa liczba klientów obsługiwanych w Warszawie skłoniła nas do otworzenia biura w stolicy.”

Koncentrację ID na marketingu interaktywnym podkreśla także niedawne przystąpienie do Interactive Advertising Bureau Polska (IAB) i zaangażowanie się w projekty realizowane przez to Stowarzyszenie.

„Chcemy wykorzystać nasz potencjał i doświadczenie w rozwijaniu rynku usług interaktywnych w Polsce.” – dodaje Marek Lose.

http://www.id.pl

Sylwester KozakNowa odsłona Internet Designers

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.