Nowa odsłona portalu kobiety.pl

Opublikowano: 23 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W sieci dostępna jest już nowa wersja największego polskiego portalu o kobietach i dla kobiet kobiety.pl. Portal zaprojektowała agencja interaktywna OS3 multimedia. Narzędzie CMS do zarządzania treścią, web BOX, dostarczyła firma RSI internet. Obie firmy należą do grupy medialnej OS3 group.

kobiety.pl to specjalistyczny serwis kobiecy prowadzony przez Kobiety OnLine-Internet Media, którego inauguracja odbyła się siedem lat temu w Toronto. Celem portalu jest tworzenie lobby dla kobiet oraz realizacja wspólnych inicjatyw, prezentowania praktycznych walorów internetu w zakresie: edukacji, biznesu, zdrowia, życia rodzinnego, kultury i sztuki, strategii B2B i B2C, a także tworzenie banku danych o polskich przedsiębiorczyniach oraz prezentacja i opiniowanie firm, towarów oraz usług.

Portal skierowany jest do wszystkich kobiet korzystających z internetu i oferuje im niezwykle rozbudowane zasoby poukładane w starannie wyselekcjonowane działy. Internautki znajdą w nim między innymi wiadomości o szkoleniach, biznesie, sporcie, modzie, polityce, motoryzacji, macierzyństwie oraz pasjach kobiet. Dostępne są również wykazy organizacji kobiecych i instytucji tworzących wizerunek polskich kobiet.

W ramach portalu powstał również subportal Międzynarodowego Forum Kobiet MFK. Obydwa projekty są ze sobą spójnie połączone graficznie. Od strony kreacyjnej portal utrzymany jest w bardzo delikatnej i stonowanej kolorystyce, co eksponuje zawartość merytoryczną.

„Od początku bardzo zależało nam na zbudowaniu portalu, w którym informacja będzie zawsze aktualna i łatwo dostępna a publikacja prosta i intuicyjna. Na względzie mieliśmy również potrzebę budowania trwałych relacji z odbiorcami poprzez wykorzystanie mechanizmów interaktywnych. Dlatego też, realizując projekt używamy autorskiego systemu klasy CMS – webBOX (www.webbox.pl), który z dużym powodzeniem wdrożyliśmy w wielu znanych portalach. Obserwując rynek stwierdzam, iż internet w Polsce dojrzał do wąsko wyspecjalizowanych portali. Portali, z którymi dobrze się utożsamiać, w których zainteresowany znajdzie specjalistyczną poradę, wiarygodną informację, czy wejdzie w dialog z zaufanym ekspertem. Takim portalem niewątpliwie jest www.kobiety.pl ” – powiedział Aleksander Sala – Prezes Zarządu, RSI Sp. z o.o

http://www.kobiety.pl

Sylwester KozakNowa odsłona portalu kobiety.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.