Nowa odsłona serwisu www.4fun.tv

W poniedziałek, 18 lutego ruszyła nowa wersja serwisu www.4fun.tv. Powstała z myślą o użytkownikach, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego i interesującego o 4fun.tv.
Nowa strona powstała jako uzupełnienie istniejącego już serwisu społecznościowego. Nawigacja strony jest  teraz bardziej intuicyjna, a dodatkową atrakcją są informacje na temat stacji, jej gwiazd i możliwość oglądania 4fun.tv na żywo.

Głównym celem nowej strony www. 4fun.tv jest jak największa interakcja z jej użytkownikami. Teraz mają oni duży wpływ na jej kształt i zawartość. 4fun.tv zyskała również świeży wygląd, dzięki zupełnie nowej oprawie graficznej.
Użytkownicy strony mogą komunikować się z innymi internautami, tworzyć zakładki, na których umieszczane są własne treści foto, video czy blogi.
Atrakcją serwisu jest biblioteka KARTONÓW – sztandarowego pasma 4fun.tv. Bajki zostały podzielone na kategorie, przez co łatwo jest znaleźć ulubionego bohatera. Nowością na stronie jest możliwość zmiany avatara używanego na antenowym czacie i umieszczania opinii na forum.

Strona na bieżąco będzie wzbogacana o gorące informacje ze świata muzyki i filmu. W specjalnie stworzonym dziale POLECAMY pojawiać się będą imprezy oraz wydarzenia, na które warto się wybrać.

www.4fun.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top