Nowa oferta legalizacyjna Microsoft

Microsoft poinformował o udostępnieniu Zestawu Legalizacyjnego Windows XP Professional, który umożliwi użytkownikom nielicencjonowanych kopii ich łatwą i szybką legalizację.
Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają Certyfikat Autentyczności posiadanego oprogramowania oraz dostęp do bezpłatnego wsparcia technicznego Microsoft. Zestaw Legalizacyjny trafi do sklepów 1 grudnia br.

Udostępniony przez Microsoft Zestaw Legalizacyjny pozwoli użytkownikom zalegalizować oprogramowanie bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego lub formatowania dysku. Jest to możliwe dzięki nośnikom CD, stanowiącym podstawowy element zestawu i zawierającym narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego (Windows Product Key Update Tool).

Z myślą o klientach biznesowych firma przygotowała również Zestaw Legalizacyjny w formie „dziesięciopaku”, zawierającego jeden nośnik i dziesięć Certyfikatów Autentyczności. Oferta pozwoli na szybką legalizację i łatwe zarządzanie oprogramowaniem w firmie.

„Pojawienie się w sprzedaży Zestawu Legalizacyjnego jest doskonałą okazją do legalizacji oprogramowania, która nie tylko zapewnia otrzymanie Certyfikatu Autentyczności systemu, ale również pozwala zapomnieć o uciążliwościach związanych z formatowaniem dysków i reinstalacją systemów. Dodatkowo klienci otrzymują bezpłatne wsparcie techniczne ze strony Microsoft” – powiedział Krzysztof Janiszewski z polskiego oddziału Microsoft.

Sugerowana maksymalna cena pojedynczego Zestawu Legalizacyjnego w wersji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych to 532 zł netto.

www.microsoft.com/poland/zalegalizujsie/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry