Nowa oferta legalizacyjna Microsoft

Opublikowano: 30 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Microsoft poinformował o udostępnieniu Zestawu Legalizacyjnego Windows XP Professional, który umożliwi użytkownikom nielicencjonowanych kopii ich łatwą i szybką legalizację.
Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają Certyfikat Autentyczności posiadanego oprogramowania oraz dostęp do bezpłatnego wsparcia technicznego Microsoft. Zestaw Legalizacyjny trafi do sklepów 1 grudnia br.

Udostępniony przez Microsoft Zestaw Legalizacyjny pozwoli użytkownikom zalegalizować oprogramowanie bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego lub formatowania dysku. Jest to możliwe dzięki nośnikom CD, stanowiącym podstawowy element zestawu i zawierającym narzędzie do aktualizacji klucza aktywacyjnego (Windows Product Key Update Tool).

Z myślą o klientach biznesowych firma przygotowała również Zestaw Legalizacyjny w formie „dziesięciopaku”, zawierającego jeden nośnik i dziesięć Certyfikatów Autentyczności. Oferta pozwoli na szybką legalizację i łatwe zarządzanie oprogramowaniem w firmie.

„Pojawienie się w sprzedaży Zestawu Legalizacyjnego jest doskonałą okazją do legalizacji oprogramowania, która nie tylko zapewnia otrzymanie Certyfikatu Autentyczności systemu, ale również pozwala zapomnieć o uciążliwościach związanych z formatowaniem dysków i reinstalacją systemów. Dodatkowo klienci otrzymują bezpłatne wsparcie techniczne ze strony Microsoft” – powiedział Krzysztof Janiszewski z polskiego oddziału Microsoft.

Sugerowana maksymalna cena pojedynczego Zestawu Legalizacyjnego w wersji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych to 532 zł netto.

www.microsoft.com/poland/zalegalizujsie/

Hanna LaskowskaNowa oferta legalizacyjna Microsoft

Podziel się!

O autorze

hania