Nowa polska strona www.BenQ.pl

Od połowy sierpnia br. dostępna jest nowa polska strona firmy BenQ poświęcona produktom komputerowym i elektronice użytkowej – czyli dostępnym w Polsce produkowanym przez BenQ notebookom, monitorom LCD, projektorom multimedialnym, aparatom cyfrowym, klawiaturom, myszkom, napędom optycznym i skanerom.

Nowa polska strona udostępniona została jednocześnie ze zmianą stron w całej korporacji BenQ. Układ nowej strony obrazuje korporacyjne obszary biznesowych zainteresowań firmy – określanym hasłem 3C (Communitaction, Computers & Consumer Electronics) czyli  Komunikacja, Elektronika użytkowa, Sprzęt komputerowy. Szata graficzna nowej strony podkreśla z jednej strony ogromne przywiązanie firmy do jak najlepszego wzornictwa wszystkich produktów, a z drugiej swoją funkcjonalnością – wierność korporacyjnemu hasłu Enjoyment Matters – czyli radości z posługiwania się produktami BenQ do pracy i rozrywki.

Nowa strona zawiera znacznie więcej informacji o produktach, stosowanych technologiach i co szczególnie ważne dla użytkowników zawiera wyszukiwarkę partnerów handlowych BenQ w Polsce sprzedających poszczególne produkty dodatkowo wybrać można województwo i miasto. Znalezienie adresu i kontaktu telefonicznego do najbliższego punktu sprzedaży produktów BenQ jest dzięki temu bardzo proste.

Na stronie są także informacje dotyczące serwisu produktów BenQ.  Nowa strona umożliwia  łatwiejszy kontakt – zadawanie e-mailowych pytań pracownikom polskiego serwisu i wsparcia technicznego oraz zgłaszanie uwag do polskiego serwisu.

W dziale Serwis i Wsparcie techniczne dostępne są do ściągnięcia (z ftp) – najnowsze wersje BIOS/firmware, sterowników czy instrukcje, dane techniczne i warunki gwarancji. Wszystkie materiały umieszczone są w przejrzystej formie – w podziale na grupy produktów i poszczególne ich modele.

www.benq.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry