Nowa strategia i zmiany w zarządzie One-2-One

Giełdowa grupa One-2-One zaprezentowała nową wizję rozwoju. Spółka, która pierwotnie koncentrowała się na usługach mobilnych, dziś posiada dodatkowo pełne kompetencje dla realizacji szeroko pojętych projektów internetowych. Umożliwia to oferowanie kompleksowych rozwiązań dla sektora mediowego i usług marketingowych. Określenie kierunku rozwoju grupy wiąże się również ze zmianami w Zarządzie. Na stanowisko prezesa wraca Tomasz Długiewicz – założyciel One-2-One oraz dotychczasowy Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Mariusz Malec obejmie stanowisko wiceprezesa i odpowiedzialny będzie między innym za czeską część grupy (ATS) oraz polską spółkę Mobitrust.

Jako akcjonariusz, założyciel spółki, a ostatnio Przewodniczący Rady Nadzorczej doskonale znam wyzwania, które stoją przed grupą One-2-One. Ambitny plan rozwoju wymagał wzmocnienia Zarządu, dlatego Rada Nadzorcza podjęła decyzję o zmianach. Nową drogę rozwoju grupy wypracowaliśmy razem z dotychczasowym Zarządem i będziemy ją wspólnie realizować. – mówi Tomasz Długiewicz nowy Prezes One-2-One.

Do wdrożenia nowej strategii One-2-One przygotowywał się poprzez rozwój organiczny, a także przejęcia. Przez ostatnie dwa lata do Grupy dołączyły spółki o dużym potencjale technologicznym. Specjalizująca się w konwergencji nowych mediów Comtica oraz platforma społecznościowa Streemo, to nowatorskie przedsięwzięcia pokazujące kierunek rozwoju  Grupy. W tym roku utworzona została także agencja interaktywna iFusion, która realizuje już pierwsze projekty. One-2-One pierwszy raz zaprezentował też platformę do zarządzania treściami video multiscreen.tv.

Tomasz Długiewicz jest jednym z założycieli firmy, był prezesem spółki od 2002 roku do listopada 2007 r. Z branżą mediów interaktywnych związany jest od 1997 roku. W przeszłości był szefem działu oprogramowania w First Interactive Polska oraz dyrektorem technologii w portalu arena.pl. W 2005 roku fundusz MCI Management przyznał Tomaszowi Długiewiczowi  i One-2-One nagrodę Everest 2005 w kategorii najlepiej zarządzana spółka. Od 2007 roku sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej One-2-One.

www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry