Nowa, strategiczna osoba w OS3 multimedia

Do zespołu agencji interaktywnej OS3 multimedia dołączył Piotr Szymanek, który tym samym objął stanowisko Strategy Directora. Wraz z pojawieniem się Piotra w firmie, w strukturze agencji wyodrębniono dział konsultingu.
Do obowiązków Piotra Szymanka należy zarządzanie działem konsultingu e-marketingowego obejmującego strategic plannerów, researcherów oraz architektów informacji. Dział konsultingu zapewni usługi doradcze dla obecnych oraz nowych klientów agencji w zakresie planowania strategii oraz komunikacji, budowaniu produktów oraz marek on-line, architektury informacji i użyteczności. Planowany jest również rozwój usług badawczych w zakresie usability oraz marketingu.

„Poszerzenie porftolio usług OS3 o konsulting e-marketingowy, to przede wszystkim potwierdzenie planów rozwoju agencji w kierunku strategicznego doradztwa marketingowego. Nasi klienci otrzymują nie tylko użyteczne i atrakcyjne wizualnie dla użytkowników rozwiązania on-line, ale przede wszystkim zapewnienie realizacji założonych celów biznesowych. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zespołu, dostępowi do badań oraz estymacji stajemy się partnerami w budowaniu marek oraz skutecznemu wsparciu akwizycji usług i produktów on-line dla naszych klientów” – powiedział Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia.

Piotr ma sześcioletnie doświadczenie w branży interaktywnej zdobywał je zarówno po stronie klienta, jak i w domu mediowym oraz agencji interaktywnej. Odpowiadał m.in. za rozwój usług agencji w obszarze architektury informacji oraz użyteczności (usability), współtworzenie strategii komunikacji dla marek należących do klientów, przygotowywanie strategii biznesowych dla podmiotów działających na rynku on-line. Szymanek realizował projekty dla marek takich jak Agora, Allianz, Coca-Cola, Nokia, Play, Toyota Bank, Volvo, Delecta, Link4, US Pharmacia, Pracuj.pl, Sanitec Koło.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry