Nowa strefa w Interii

Serwis STREFA.PL, internetowa platforma dla małych i średnich przedsiębiorstw, przeszedł gruntowną modernizację i zyskał nową funkcjonalność.

Serwis STREFA.PL dostępny jest obecnie w nowej szacie graficznej, ze zmodernizowaną nawigacją. Wprowadzenie zmian pozwoliło na przejrzyste zaprezentowanie elementów, o które serwis wzbogacił się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Obecnie platforma podzielona jest na 3 sekcje tematyczne: Hosting, Narzędzia oraz Informacje.

Nowością w serwisie jest dział grupujący informacje przydatne osobom prowadzącym własne firmy oraz pracującym w małych i średnich
przedsiębiorstwach. Oprócz aktualności gospodarczych w serwisie dostępne są najbliższe terminy składania deklaracji do ZUS i urzędów skarbowych, notowania walut, kalkulatory (walutowe, odsetek ustawowych i zobowiązań podatkowych), stawki zasiłków, minimalnego i przeciętnego wynagrodzenia oraz składek ZUS.

Serwis zawiera także poradniki dotyczące m.in. rozpoczynania działalności gospodarczej, obowiązków pracodawcy, zatrudniania pracowników, podatków, kredytów czy leasingu.

Dział Narzędzia serwisu STREFA.PL zawiera starannie wyselekcjonowane oferty usług dla firm, z których korzystać można online. Oprócz partnerów istniejących od dawna w serwisie, ostatnio pojawiły się tam takie usługi jak Krajowy Rejestr Długów i Krajowa Giełda Wierzytelności.

http://www.strefa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry