Nowa strona agencji Autentika

Opublikowano: 12 lipca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja interaktywna Autentika, od 6 lat realizująca projekty dla klientów na polskim i zagranicznym rynku, prezentuje się w Internecie „z nowej strony”.

Wszystko za sprawą funkcjonującej zaledwie od kilku dni nowej witryny internetowej agencji http//:www.autentika.pl, gdzie opublikowane zostały nowe treści, nowa grafika, studia przypadków z projektów zrealizowanych w 2006 roku oraz rozbudowana – w stosunku do dotychczasowej – oferta usług.

Relaunch wizerunkowy witryny wiąże się z dynamicznym rozwojem działalności firmy, a w konsekwencji z potrzebą odświeżenia graficznej prezentacji samej witryny. Charakterystyczne dla nowej strony jest wyeksponowanie na stronie głównej studiów przypadków zrealizowanych przez agencję w ostatnim czasie. Wskazują one na doświadczenie agencji w projektach zgodnych z modną obecnie filozofią Web 2.0.

„Zależy nam, aby naszą pracę oceniano z perspektywy zrealizowanych przez Autentikę projektów. Mam nadzieję, że bogate portfolio naszej agencji skłoni wszystkich poszukujących wykonawców i podwykonawców do zapoznania się z naszą ofertą – mówi Michał Samojlik, właściciel Autentiki. Ekspozycja case study pełni także rolę edukacyjną – kto wie, być może zrealizowane przez nas projekty staną się inspiracją do kolejnych ciekawych przedsięwzięć w polskim Internecie.”

Sylwester KozakNowa strona agencji Autentika

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.