Nowa strona komunikatora i nowe logo Gadu-Gadu

Uruchomionoj nową stronę popularnego komunikatora internetowego, odświeżona witryna pokazuje, jak na różne sposoby  można korzystać z wielu wersji GG. Ciekawa szata graficzna, jasne i przejrzyste kolory oraz nowe logotypy to tylko niektóre wyróżniki  uruchomionej strony.

Komunikator Gadu-Gadu dostępny jest w kilku różnych wersjach, nie tylko klasycznej desktopowej (czyli instalowanej na komputerze), ale także w wersji mobilnej (na telefony komórkowe) i tzw. wersji webowej (do obsługiwania przez przeglądarkę stron www bez konieczności instalowania aplikacji). Nowa witryna poświęca każdej z tej wersji osobne miejsce, umożliwia pobranie lub uruchomienie.

Odwiedzający dowie się z nowej strony o tym, że:

–  bez dostępu do komputera może być w kontakcie ze znajomymi dzięki wersji Mobilne Gadu-Gadu (dostępnej w telefonach komórkowych)

– Mobilne GG dostępne jest za darmo dla użytkowników nowej sieci telefonii komórkowej  GaduAIR (www.gaduair.pl)

– w miejscach, gdzie nie można zainstalować Gadu-Gadu na komputerze, z pomocą przychodzi WebGadu, czyli możliwość korzystania z komunikatora przez stronę internetową – za pomocą przeglądarki stron www

– w firmach wygodnym narzędziem do komunikacji jest GGPro, czyli biznesowa wersja komunikatora Gadu-Gadu

– GaduWidget to narzędzie, dzięki któremu można nawiązać szybki kontakt z osobą, której stronę www przeglądamy w Internecie.

Równocześnie ze stroną oficjalnie wprowadzono także nowe, ujednolicone logotypy wersji komunikatora. Projekty  podkreślają wspólną część aplikacji, jaką jest komunikator Gadu-Gadu i jego różne odmiany, na każdą okazję,  umożliwiające kontakt ze znajomymi z listy kontaktów w różnych sytuacjach – za pomocą jednego numeru GG. Spójnym elementem logotypów jest popularne słoneczko oraz ujednolicone liternictwo.

Na stronie opisane są najważniejsze funkcje komunikatora i nowości znajdujące się w jego najnowszym wydaniu: awatary, radio internetowe OPEN.FM, telefonia internetowa NaGłos, nowe statusy dostępności, skórki, czy sprawdzanie pisowni. W ramach strony działa forum użytkowników

Komunikator.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top