Nowa strona Platformy Mediowej Point Group

Platforma Mediowa Point Group ma nową stronę internetową. Nowy serwis jest przejrzysty i wygodny dla użytkowników, łatwy w nawigacji.
„Zmiany w serwisie PMPG mają służyć usprawnieniu komunikacji spółki z inwestorami, mediami i klientami” – mówi Michał M. Lisiecki, prezes Zarządu Platformy Mediowej Point Group. Zwraca uwagę, że w nowym serwisie każda z grup łatwo może znaleźć informacje, których poszukuje, oraz najbardziej aktualne wiadomości o działalności firmy. „Ideałem jest, aby osoba szukająca informacji, mogła je znaleźć najpóźniej po trzecim kliknięciu na stronie. Tej zasadzie staraliśmy się podporządkować strukturę nowej strony” – dodaje Lisiecki.

Na stronie głównej nowego serwisu znajduje się krótka informacja o PMPG oraz bieżące informacje dla inwestorów, dla mediów oraz aktualności dotyczące Platformy Mediowej Point Group i spółek Grupy Kapitałowej PMPG.

Rozbudowane zostały działy przeznaczone do kontaktów z mediami oraz inwestorami. W Biurze Prasowym znalazły się bieżące oraz archiwalne informacje prasowe, informacje o firmie i kadrze menadżerskiej spółki oraz materiały do pobrania, w tym materiały graficzne i multimedialne.

W dziale Relacji Inwestorskich najwięcej miejsca jest poświęcone trwającej emisji publicznej spółki. Oprócz tego można tam znaleźć raporty bieżące spółki, raporty okresowe oraz informacje na temat kursu akcji spółki. Dzięki współpracy z firmą HUGIN, międzynarodową platformą dystrybucji informacji IR i PR, na stronie Relacji Inwestorskich już wkrótce pojawią się wykresy z notowaniami PMPG wraz z historią.

Serwis PMPG został wykonany w technologii PHP w oparciu o MySql. Zastąpił archaiczną stronę wykonaną w technologii Flash. Flash pozostał tylko w głównym bannerze oraz bannerach na podstronach wykonane w Adobe Flash zintegrowanym z XML.

W kolejnych tygodniach planowane jest uruchomienie newslettera PMPG, zarówno dla mediów, jak i dla inwestorów. Rozwijane będą również kolejne narzędzia komunikacji z otoczeniem, m.in. forum oraz powiadomienia SMS.

Do zarządzania treścią na stronie PMPG służy magneticCMS – autorski CMS Agencji Interaktywnej Magnetic Point.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top