Nowa taryfa Simplus

16 marca br. Simplus wprowadza na rynek nową taryfę TWÓJ PROFIL, w której minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy, a minuta rozmowy w sieci Plus 19 groszy.

TWÓJ PROFIL jest odpowiedzią Simplusa na coraz większe potrzeby użytkowników telefonów na kartę, którzy szukają prostych i tanich rozwiązań. Nowa taryfa opiera się na profilach:

– Tanio do wszystkich, w którym minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy( nie dotyczy sieci Play),

– Tanio do Plusa, w którym minuta rozmowy z ponad 14,5 milionami użytkowników największej sieci w Polsce kosztuje 19 groszy.

Z każdego profilu można korzystać bez ograniczeń tak długo, jak się chce – nie ma limitu minut ani okresu ważności. Wystarczy tylko mieć aktywne konto. Aby włączyć Profil Tanio do wszystkich, należy wpisać w telefonie kod *136*11*50# i nacisnąć przycisk „zadzwoń”. Profil Tanio do Plusa aktywuje kod *136*11*51#. Jednorazowa opłata za aktywację profilu wynosi 1,5 zł.

W dowolnym terminie wybrany profil można zmienić na inny, bezpłatnie deaktywując krótkim kodem obecny profil i aktywując nowy.

Profil Tanio do Plusa został przygotowany w odpowiedzi na potrzeby użytkowników Simplusa, którzy mają znajomych w  sieci Plus. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość rozmawiania za 19 groszy za minutę.

Ponadto wszyscy użytkownicy TWOJEGO PROFILU mogą nadal korzystać z najbardziej popularnych usług znanych użytkownikom Simplusa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry