Nowa wersja Beta Windows Vista już dostępna

Microsoft poinformował o udostępnieniu na swoich stronach internetowych wersji Beta 2 systemu operacyjnego Windows Vista. Usprawni on wyszukiwanie i zarządzanie plikami i danymi, a także zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa.
Nowy system umożliwia korzystanie z funkcji mobilnych i gwarantuje większą płynność pracy z komputerem. Windows Vista Beta 2 można pobrać od dziś ze stron: http://www.microsoft.pl/windowsvista lub http://www.microsoft.com/poland/windowsvista.

„Nowy system Windows Vista ułatwi i znacznie usprawni pracę z komputerem – zarówno użytkownikom w firmach, jak i w domu. Atutem systemu jest jego przejrzystość – zapewniona przez usprawnienie wyszukiwania i zarządzania plikami oraz danymi, a także funkcję indeksowania plików. Dzięki temu można bezpieczniej i łatwiej wykonywać codzienne zadania i szybko znaleźć w komputerze potrzebne informacje. Zwiększony został poziom zabezpieczeń: system chroni dane przed zagrożeniami najnowszej generacji, takimi jak robaki, wirusy i spyware. Dodatkowo wprowadzono opcję ochrony rodzicielskiej, umożliwiającej zablokowanie treści i plików nieodpowiednich dla dzieci. Komputer z systemem Windows Vista umożliwia korzystanie w nieznany dotąd sposób z rozrywek, np. z telewizji i muzyki. Dodano wiele nowych funkcji, m.in. wzbogacono system o przeglądarkę Internet Explorer 7.0 i wprowadzono centrum mobilne w panelu sterowania” – mówi Krzysztof Florczak, Windows Client Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

Linia produktowa Windows Vista składać się będzie z sześciu wersji systemu, przygotowanych z myślą o potrzebach użytkowników z poszczególnych segmentów rynku – od klientów biznesowych o różnych wymaganiach, aż po użytkowników indywidualnych na różnym poziomie zaawansowania technologicznego. Dwie wersje przeznaczone będą dla klientów biznesowych, a klienci indywidualni będą mieli do wyboru trzy rodzaje systemu. Szósta wersja Windows Vista przygotowana została z myślą o krajach rozwijających się.

www.microsoft.com/poland/windowsvista

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry