Nowa wersja GG już w lutym

Już za kilkanaście dni należy się spodziewać wersji „beta” nowej odsłony GG, komunikator ma być prostszy w obsłudze i bardziej przyjazny dla użytkowników. Nowością będzie też  wersja na system Mac OS.

Trwają ostatnie testy przed startem nowej wersji Gadu-Gadu, która ma przynieść wiele istotnych nowości i innowacji. Jak zapowiadają twórcy aplikacji, zmiany mają być gruntowne, jedne z największych w jej 12-letniej historii. Wersja „beta” będzie już na dniach udostępniona zainteresowanym użytkownikom.
Nowa wersja GG już w lutym 1
To największy obecnie projekt tego rodzaju w polskim Internecie – mówi o tworzeniu  nowej platformy komunikacyjnej Tomasz Jażdżyński, szef GG, który przejął stery firmy rok temu. – Bezpośrednio nad nowym oprogramowaniem pracuje około stu osób. To dużo, bo komunikacja w nowoczesnym wydaniu i przy dzisiejszych możliwościach internetu to coś więcej, niż sama rozmowa. Nasze codzienne relacje nie ograniczają się tylko do wiadomości tekstowych. Ale więcej o tym, co szykowaliśmy od roku, powiemy w najbliższych tygodniach.

Nowe GG po raz pierwszy będzie też występowało w wersji na system Mac OS dla komputerów Apple. Nie zapomniano również o użytkownikach korzystających z aplikacji na telefonach komórkowych, zmiany przewidują nowe wersje mobilne komunikatora.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry