Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource, dystrybutor produktów marki Apple w Polsce, poszerzył swoją ofertę o kolejne akcesoria firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych.

Macally USBPOWER to zestaw przeznaczony dla posiadaczy iPodów i mobilnych telefonów Apple oraz wszelkich innych urządzeń zasilanych przez USB. Zestaw ten składa się z dwóch ładowarek: samochodowej i sieciowej (domowej), dzięki którym twój gadżet zawsze dostanie odpowiednią dawkę energii, by zawsze móc przekazać ją tobie. Uniwersalna ładowarka USB AC uniwersalność ma wpisaną nie tylko w nazwie – jej niewielki rozmiar i wyposażenie w cztery wymienne wtyczki pozwoli na korzystanie z niej w ponad 150 krajach na całym świecie.

Ponadto ładowarka ta automatycznie dostosowuje się do napięcia w gniazdku, od 100 – 240V, dzięki czemu twój iPod zostanie bezpiecznie i szybko naładowany, gdziekolwiek tylko się znajdziesz. I to dosłownie – zestaw Macally USBPOWER składa się także z ładowarki samochodowej USB. Gdy to niewielkie urządzenie o ciekawym designie podłączysz do standardowego gniazdka zapalniczki samochodowej, po zakończonej podróży będziesz mógł korzystać z iPoda i iPhone’a bez żadnych ograniczeń.

USBPower

Kolejną nowością wprowadzoną do oferty iSource jest Macally ECOFANPRO. Oferta ta, choć skierowana do posiadaczy przenośnych komputerów Apple, jest kompatybilna z dowolnym laptopem wyposażonym w ekran o przekątnej nawet 17 cali.

Macally ECOFANPRO to specjalnie zaprojektowana podstawka do laptopa wykonana z lekkiego drewna bambusowego, z możliwością regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu praca na twoim przenośnym komputerze stanie się wyjątkowo przyjemna i wygodna.

ECOFANPRO Macally

Macally ECOFANPRO wyposażony jest także w dwa wydajne wentylatory, które po podłączeniu do laptopa poprzez port USB, w który wyposażona jest podstawka, umożliwią mu długotrwałą, bezpieczną i wydajną pracę.

Nowością w ofercie iSource skierowaną do posiadaczy nowych 13-calowych MacBooków jest także Macally BookShell – usztywniona obudowa, która ochroni laptopa przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi czy zadrapaniami, zapewniając pełny dostęp do wszystkich portów czy slotów, w jakie wyposażony jest twój przenośny komputer Apple.

BookShell

Obudowa ochronna wykonana jest z trwałego materiału, a jednocześnie nie brakuje jej stylu – wyglądem przypomina elegancką skórzaną teczkę, a jej wnętrze wyścielone zostało zamszem. Stylowa Macally BookShell, podobnie jak ostatnio wprowadzona do oferty iSource futurystyczna obudowa Macally IceShell, składa się z dwóch części, których montaż jest wyjątkowo prosty.

Więcej zdjęć:  Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry