Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource, dystrybutor produktów marki Apple w Polsce, poszerzył swoją ofertę o kolejne akcesoria firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych.

Macally USBPOWER to zestaw przeznaczony dla posiadaczy iPodów i mobilnych telefonów Apple oraz wszelkich innych urządzeń zasilanych przez USB. Zestaw ten składa się z dwóch ładowarek: samochodowej i sieciowej (domowej), dzięki którym twój gadżet zawsze dostanie odpowiednią dawkę energii, by zawsze móc przekazać ją tobie. Uniwersalna ładowarka USB AC uniwersalność ma wpisaną nie tylko w nazwie – jej niewielki rozmiar i wyposażenie w cztery wymienne wtyczki pozwoli na korzystanie z niej w ponad 150 krajach na całym świecie.

Ponadto ładowarka ta automatycznie dostosowuje się do napięcia w gniazdku, od 100 – 240V, dzięki czemu twój iPod zostanie bezpiecznie i szybko naładowany, gdziekolwiek tylko się znajdziesz. I to dosłownie – zestaw Macally USBPOWER składa się także z ładowarki samochodowej USB. Gdy to niewielkie urządzenie o ciekawym designie podłączysz do standardowego gniazdka zapalniczki samochodowej, po zakończonej podróży będziesz mógł korzystać z iPoda i iPhone’a bez żadnych ograniczeń.

USBPower

Kolejną nowością wprowadzoną do oferty iSource jest Macally ECOFANPRO. Oferta ta, choć skierowana do posiadaczy przenośnych komputerów Apple, jest kompatybilna z dowolnym laptopem wyposażonym w ekran o przekątnej nawet 17 cali.

Macally ECOFANPRO to specjalnie zaprojektowana podstawka do laptopa wykonana z lekkiego drewna bambusowego, z możliwością regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu praca na twoim przenośnym komputerze stanie się wyjątkowo przyjemna i wygodna.

ECOFANPRO Macally

Macally ECOFANPRO wyposażony jest także w dwa wydajne wentylatory, które po podłączeniu do laptopa poprzez port USB, w który wyposażona jest podstawka, umożliwią mu długotrwałą, bezpieczną i wydajną pracę.

Nowością w ofercie iSource skierowaną do posiadaczy nowych 13-calowych MacBooków jest także Macally BookShell – usztywniona obudowa, która ochroni laptopa przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi czy zadrapaniami, zapewniając pełny dostęp do wszystkich portów czy slotów, w jakie wyposażony jest twój przenośny komputer Apple.

BookShell

Obudowa ochronna wykonana jest z trwałego materiału, a jednocześnie nie brakuje jej stylu – wyglądem przypomina elegancką skórzaną teczkę, a jej wnętrze wyścielone zostało zamszem. Stylowa Macally BookShell, podobnie jak ostatnio wprowadzona do oferty iSource futurystyczna obudowa Macally IceShell, składa się z dwóch części, których montaż jest wyjątkowo prosty.

Więcej zdjęć:  Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry