Nowe aukcje już oficjalnie

W sieci oficjalnie pojawił się nowy serwis aukcyjny o nazwie Świstak. Miejsce na rynku chce wywalczyć poprzez brak opłat oraz innowacje takie jak możliwość licytowania poprzez telefon komórkowy.

„Chcemy zaproponować ludziom usługę na wysokim poziomie, a przy tym całkowicie darmową i przyjazną w użytkowaniu. To trudne do zrealizowania, ale jesteśmy przygotowani na wielomiesięczną walkę o każdego internautę. Na pewno pomoże nam w tym solidność wykonania strony oraz dostępność poprzez WAP, czego nie oferował do tej pory nikt inny” – mówi Rafał Agnieszczak z firmy Kreativ.

Funkcjonowanie Swistak.pl finansują właściciele ze środków własnych. W przyszłości serwis zamierza pobierać opłaty, lecz termin ich wprowadzenia nie jest znany. Serwis ma ambicje aby w ciągu roku stać się poważną alternatywą dla Allegro.

Aukcje internetowe to jeden z motorów handlu internetowego w Polsce i na świecie. Aktualnie bierze w nich udział ponad 1 milion Polaków. Do tej grupy osób chce dotrzeć serwis swistak.pl ze swoją bezpłatną ofertą. Aktualnie liderem na rynku jest Allegro, które zdecydowanie przewodzi stawce serwisów aukcyjnych. Autorzy „Świstaka” w tym właśnie serwisie upatrują głównego konkurenta i to jego użytkowników chcą przyciągnąć.

http://www.swistak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top