Nowe funkcjonalności usług w nazwa.pl

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl po raz kolejny rozszerza funkcjonalności swoich usług. Zmiany dotyczą wprowadzenia nowych – zaawansowanych możliwości konfiguracji DNS domeny. Ponadto osoby korzystające z hostingu serii Active, w ramach poczty e-mail otrzymały do dyspozycji protokół pocztowy IMAP.

Usługi internetowe wśród polskich firm stają się coraz bardziej popularne. Obecnie, według danych opublikowanych przez GUS, ponad 57% wszystkich przedsiębiorstw posiada własną stronę WWW. Wprowadzenie rozszerzonej konfiguracji DNS, to odpowiedź na potrzeby doświadczonych użytkowników Internetu. Opcja ta pozwala na dokonywanie zaawansowanych modyfikacji pliku strefy domeny. Dotychczas w NetArt operację tę można było wykonać jedynie za pośrednictwem administratorów firmy. Od teraz, za pomocą rozbudowanego specjalnie na ten cel Panelu Klienta, każdy z użytkowników może dowolnie i bez ograniczeń zarządzać wybranymi wpisami DNS dla swoich domen.

Wdrożenie nowych możliwości konfiguracji DNS to tylko jedna ze zmian. Wraz z tym usprawnieniem rejestrator udostępnił także możliwość dodawania do Panelu Klienta nazwa.pl, domen niezarejestrowanych w NetArt i zarządzania dla nich ustawieniami DNS. Jest to funkcjonalność skierowana do Klientów posiadających szerokie portfolio domen, pozwalająca na zgromadzenie i zarządzanie wszystkimi adresami WWW w ramach jednego panelu.

Niedawno również poczta elektroniczna w NetArt w ramach hostingu Active została rozszerzona o obsługę protokołu IMAP. IMAP pozwala na synchronizację zawartości skrzynki pocztowej, dzięki czemu praca na różnych komputerach (np. w pracy i w domu) jest o wiele wygodniejsza. Dodatkowo nie ogranicza dostępu do jednego konta pocztowego wielu użytkownikom jednocześnie. To także doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających z poczty e-mail za pomocą np. telefonów komórkowych, gdyż do minimum ogranicza transfer niezbędny do pobierania wiadomości.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry