Nowe łącza Crowleya

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, we współpracy z Energis oraz Global Crossing, uruchomił pod koniec lipca br. kolejne łącze STM-1 (155Mbps) do Frankfurtu. Crowley Data Poland dysponuje trzema łączami międzynarodowymi do Frankfurtu oraz łączem do wymiany ruchu międzynarodowego realizowanym poprzez sieć Telia z punktem styku w Warszawie. Uruchamianie kolejnych połączeń międzynarodowych jest zgodne z obecną polityką Crowley, której celem jest przygotowanie firmy do akcesji Polski z Unią Europejską.

Uruchomione w lipcu łącze do Frankfurtu zwiększyło możliwości w zakresie świadczenia usług międzynarodowych do przepływności 622 Mbps. Crowley posiada również punkt styku z siecią TPNet, dzięki której realizowana jest wymiana ruchu międzynarodowego. Inwestycje w rozbudowę sieci umożliwią Crowley Data Poland dalszą ekspansję na rynki europejskie po przystąpieniu Polski do UE.

“Wejście do Unii jest olbrzymią szansą, do której się starannie przygotowujemy. Przede wszystkim rozbudowujemy naszą sieć, poprzez uruchamianie kolejnych łączy do sieci międzynarodowych. Ponadto nawiązujemy porozumienia i partnerstwa zarówno na polskim, jak i europejskim rynku telekomunikacyjnym. Wprowadzamy również nowe produkty i usługi, które będą konkurencyjne na rynkach UE.” – mówi Jarosław Roszkowski, dyrektor generalny Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry