Nowe logo Ctime.pl

Opublikowano: 8 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowe logo Ctime.pl 1Będący częscią portalu MediaLink.pl, serwis informacyjny Ctime.pl, poświęcony telekomunikacji i nowym technologiom, ma nowe logo. Serwis, który uruchomiony został w kwietniu tego roku, notuje coraz wyższą oglądalność. W ostatnim czasie został on dodany do oferty reklamowej IDMnet – Internetowego Domu Mediowego.

Nowe logo zostało zaprojektowane w formie zbliżonej do znaku graficznego portalu MediaLink.pl, którego Ctime.pl jest częścią. Autorem grafiki jest Kuba Kucharzewski, współtwórca MediaLink.pl.

W ostatnim czasie serwis Ctime.pl dołączył do oferty reklamowej sieci IDMnet. Sieć ta obsługuje wszystkie witryny skupione wokół MediaLink.pl, czyli główny serwis informacyjny o mediach, a także SatKurier.pl poświęcony branży satelitarnej.

Ctime.pl to szybki serwis informacyjny, który dostarcza najświeższe doniesienia z rynku telekomunikacyjnego i nowych technologii.

http://www.ctime.pl

Sylwester KozakNowe logo Ctime.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.