Nowe lokaty konta Inteligo

Do oferty konta Inteligo wprowadzone zostały lokaty o stałej i zmiennej stopie procentowej. Lokaty o stałym oprocentowaniu można założyć na okres 1, 2 lub 3 miesięcy. Okres trwania lokaty o zmiennym oprocentowaniu to 6, 9 lub 12 miesięcy, a aktualna wysokość ich oprocentowania lokat wynosi od 3,60% do 3,80%.

Atutem lokat Inteligo poza atrakcyjnym oprocentowaniem jest szeroki wybór okresów, na jakie klient może zdeponować wolne środki a także możliwość wypłaty kapitału bez utraty naliczonych odsetek (dotyczy lokat o oprocentowaniu zmiennym). W przypadku lokaty o stałym oprocentowaniu klient w dowolnym momencie trwania lokaty może zażądać wypłaty naliczonych odsetek.

Poza obsługą lokaty na stronie internetowej oraz przez konsultanta w telefonicznym centrum obsługi, klient korzystający z Serwisu SMS jest na bieżąco powiadamiany SMS-em o wszystkich transakcjach na rachunku lokaty – np. naliczeniu i uznaniu odsetek czy przelaniu ich na rachunek główny. Jeśli wypłaci część kapitału lub odsetki, potwierdzenie tego także otrzyma SMS-em.

Zakładając lokaty do 30 czerwca można wziąć udział w Wielkiej Loterii w PKO Banku Polskim i wygrać jeden z 10 samochodów Opel Zafira. Im większa jest wartość lokaty tym większa jest szansa na wygraną. Promocja potrwa do 30 czerwca br. Osoby, które otworzą lokatę do 1 czerwca biorą udział w dwóch losowaniach – 2 czerwca i 2 lipca i tym samym zwiększają swoją szansę na wygraną.

Posiadaczami konta Inteligo jest już ponad 225 tysięcy osób, które zdeponowały na swoich rachunkach ponad 600 mln złotych.

Konto w Inteligo “

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry