Nowe narzędzia PayPal już dostępne dla klientów IAI Shop.com

Opublikowano: 9 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

IAI Shop wspólnie z PayPal udostępnili swoim klientom usługę PayPal WAX umożliwiającą dokonanie płatności z wykorzystaniem PayPal bez konieczności posiadania konta. Drugim udogodnieniem jest opcja automatycznego księgowania płatności PayPal, znana jako Błyskawiczne Powiadamianie o Płatności (ang. IPN – Instant Payment Notification). Nowe usługi znacznie ułatwią rozliczanie transakcji zagranicznych.

iaiPayPal to wiarygodny i godny zaufania partner, obecny w świadomości klientów na całym świecie. PayPal jest liderem wśród naszych klientów, jeżeli chodzi o formę płatności przy sprzedaży międzynarodowej. Bogaty wachlarz narzędzi i usług, rozwiązuje wszystkie problemy wynikające z obsługi transakcji zagranicznych. Dlatego zdecydowaliśmy się zacieśnić współpracę i pracować z tą firmą bliżej zarówno na rynku polskim, jak również na rynku brytyjskim i niemieckim gdzie promujemy naszą usługę IdoSell Shop – powiedział Paweł Fornalski, prezes IAI.

Uruchomienie nowych usług w sklepach korzystających z rozwiązania IAI Shop jest bezpłatne.

 

Sylwester KozakNowe narzędzia PayPal już dostępne dla klientów IAI Shop.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.