Nowe oblicze serwisu Peugeot.pl

W ramach kontynuacji i rozbudowania współpracy z marką Peugeot Polska, K2 wdrożyło nowy serwis www.peugeot.pl w kooperacji z globalnym partnerem dealera Les Argonatues.

Pod koniec 2007 roku, agencja K2 przeprowadziła internetową ankietę satysfakcji wśród klientów i użytkowników serwisu Peugeot.pl. Ciekawe opinie internautów zmotywowały nastawioną na rozwój i innowację markę Peugeot Polska, do podjęcia decyzji o zmianie strony. Postawiono przede wszystkim na design, dostępność oraz nowe rozwiązania i możliwości, jakie niesie ze sobą obecny rynek internetowy.

K2 sprawnie wdrożyło nowoczesne i zaawansowane metody prezentacji modeli dostępnych w ofercie marki. Ważnym elementem stała się możliwość podziału gamy na kategorie cenowe, spalanie oraz emisję CO2. To proste zestawienie – szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości Klientów podejmujących decyzję o zakupie wybranego modelu.

W celu wzmocnienia użyteczności serwisu, połączono showroom z konfiguratorem
i cennikiem. Użytkownik może sprawnie skonfigurować wybrany model, obliczyć koszty finansowania, porównać silniki i wreszcie zapisać się na jazdę próbną. Nowy serwis w pełni bowiem zintegrowano z obecnym systemem rezerwacji jazdy próbnej i składaniem zamówień w ofercie indywidualnej.

Istotną zmianą jest także nowy rozmiar strony, umożliwiający dynamiczne animacje na większym i bardziej przejrzystym ekranie. Co więcej, idąc naprzeciw światowym trendom w komunikacji marketingowej i wizerunkowej marek samochodowych w sieci, stworzono sekcję poświęconą najciekawszym, pełnoekranowym filmom video! Nie ulega wątpliwości, że Peugeot webTV to odpowiedź na oczekiwania wielu użytkowników serwisu.

Strona zawiera także niezbędne informacje o dostępnych usługach, renomowanych dealerach, ofercie skierowanej do firm czy też klientów indywidualnych, najnowsze promocje, porady, aktualności, butik z akcesoriami oraz wiele informacji ciekawych z punktu widzenia użytkowników.
Mimo, że nowa strona wystartowała w czerwcu, K2 wraz z Peugeot Polska nieustannie pracują nad jakością serwisu. Już wkrótce pojawią się kolejne atrakcyjne dla użytkowników sekcje.

www.peugeot.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top