Nowe oblicze serwisu Sport INTERIA.PL

Użytkownicy portalu INTERIA.PL mogą od dziś korzystać z nowej wersji serwisu Sport. Przy zmianie wyglądu witryny zadbano przede wszystkim o przejrzystość nawigacji i udoskonalenie sposobu ekspozycji treści.
Obecny kształt serwisu jest oparty na szablonie zastosowanym w zmodyfikowanych ostatnio Faktach INTERIA.PL i Motoryzacji INTERIA.PL. Jego wdrożenie zaowocowało polepszeniem prezentacji poszczególnych działów serwisu, poprawą ekspozycji zdjęć oraz zwiększeniem czytelności publikowanych treści. Z myślą o uproszczeniu poruszania się po zasobach serwisu zrezygnowano z dotychczasowych dwóch pasków nawigacyjnych, zastępując je jednym, rozbudowanym menu głównym.

Użytkownicy serwisu zyskali możliwość komentowania i oceniania zdjęć oraz tekstów. Do ich dyspozycji została oddana nowa sekcja Raporty specjalne, służąca wielokontekstowej prezentacji wybranych tematów. Internauci mogą też skorzystać z archiwum ważnych imprez sportowych, umożliwiającego sprawne i szybkie dotarcie do szczegółowych informacji o danym wydarzeniu ze świata sportu.

Pojawienie się nowego serwisu Sport INTERIA.PL łączy się z uporządkowaniem zasobów tej sekcji tematycznej, poprzez zgromadzenie w jednym miejscu witryn poświęconych poszczególnym dyscyplinom sportowym, funkcjonujących dotąd jako odrębne domeny.

Nowa wersja serwisu Sport INTERIA.PL bazuje na zaawansowanym mechanizmie CMS, pozwalającym na dynamiczne kształtowanie wyglądu strony. Jest też zgodna ze specyfikacją XHTML 1.0, uznaną obecnie za jeden z najnowocześniejszych standardów tworzenia stron WWW.

Według najnowszych wyników badania Megapanel PBI/Gemius w lipcu br. serwis Sport INTERIA.PL odwiedziło ok. 1,4 mln użytkowników. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy oglądalność serwisu wzrosła o 68,8 procent.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry