Nowe Prawo w Dom.pl

Dom.pl, portal poświęcony budownictwu i nieruchomościom, uruchomił nowy dział z zagadnieniami prawnymi. W nowej sekcji znalazły się wszystkie akty prawne dotyczące budownictwa i nieruchomości, a aktualizacja dokumentów będzie przeprowadzana równolegle ze zmianami uchwalanymi przez Sejm RP.
Nowy dział prawny portalu Dom.pl zawiera łącznie ponad 100 aktualnych, ujednoliconych i pełnych aktów prawnych. Wszystkie dokumenty zostały podzielone na kategorie, które odpowiadają poszczególnym zagadnieniom – Budownictwo, Prawa i Kodeksy, Grunty, Finanse oraz Inne -, a każdy akt prawny został szczegółowo opisany.

„Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie aktualne i pełne akty prawne, które następnie zostały dokładnie opisane i skomentowane. Dla przejrzystości nawigacji i wygody naszych użytkowników dokumenty zostały przypisane do kilku głównych kategorii. Jest to unikatowe rozwiązanie w polskim Internecie i pierwsze tak kompletne potraktowanie tego problemu. Jestem przekonany, że nasz nowy dział będzie dla internautów niezwykle pomocny.” – powiedział Mariusz Szepietowski, współwłaściciel serwisu Dom.pl.

Dom.pl to tematyczny portal budownictwa i nieruchomości, który skierowany jest do specjalistów, inżynierów budowlanych, przedstawicieli firm wykonawczych oraz indywidualnych profesjonalistów, których celem jest zbudowanie solidnego domu. Wiele z zamieszczanych informacji jest także przydatnych osobom prywatnym budującym dom sposobem gospodarczym lub nadzorującym wynajęte ekipy budowlane.

Na główne działy serwisu składają się różnego rodzaju poradniki, encyklopedie, kompendia prawne, ogłoszenia oraz katalogi firm i produktów, a także aktualne wiadomości. Dział z poradami to jeden z największych w Polsce zbiorów wiedzy o technologiach budowlanych, który zawiera także wskazówki praktyczne, rysunki techniczne, a także niekomercyjne teksty opracowane przez specjalistów, inżynierów i praktyków. Osobnym działem jest także forum dyskusyjne, na którym głos zabierają także niezależni eksperci.

Portal Dom.pl generuje miesięcznie 180 000 odsłon i przyciąga ponad 50 000 unikalnych użytkowników. Za sprzedaż powierzchni reklamowej portalu i obsługę kampanii odpowiada w całości sieć reklamy internetowej IDMnet.

www.dom.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry