Nowe projekty SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive w ostatnich dniach zakończyła projekty internetowe dla swoich prestiżowych klientów.

W sieci jest już dostępny nowy serwis znanego producenta mebli – firmy Swarzędz S.A. Rozbudowany katalog mebli został zilustrowany licznymi fotografiami oraz opatrzony szczegółowymi informacjami wraz ze specyfikacją wymiarów produktów. Potencjalni klienci mają możliwość łatwego dotarcia do informacji teleadresowych sieci sklepów spółki za pośrednictwem interaktywnej mapy.

Z myślą o inwestorach i dziennikarzach utworzona została sekcja ‘Relacje inwestorskie’, gdzie prezentowane są informacje o wynikach finansowych i notowaniach spółki na warszawskiej GPW.

Serwis został oparty o autorski system zarządzania treścią – Content Manager, który wspiera redaktorów serwisu w aktualizacji zawartości witryny. W I kwartale 2005 witryna zostanie wzbogacona o nowe wersje językowe -angielską i rosyjską.

Miłośnicy sztuki w najlepszym wydaniu mogą już odwiedzać nową witrynę popularnego Teatru Komedia w Warszawie. Bogactwo informacji na temat gwiazd występujących na deskach żoliborskiego teatru, opisy wystawianych spektakli, galeria zdjęć i aktualny repertuar to główne elementy internetowej odsłony Teatru Komedia.

Na witrynie zamieszczono kalendarz, który przy wskazaniu kursora wyświetla tytuł spektaklu wystawianego danego dnia.

http://www.swarzedz-sa.com.pl

http://www.teatrkomedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry