Nowe reklamy w Onet.pl

Portal Onet.pl uruchomił nowy serwis usługowy – boksy.onet.pl. Jest do mechanizm do samodzielnego zarządzania reklamą w serwisach wyszukiwawczych Onet.pl.

Boksy powstały z myślą o firmach, które chcą dotrzeć do użytkowników serwisów wyszukiwawczych Onet.pl. Poprzez wybór odpowiednich słów kluczowych (haseł) można precyzyjnie zdefiniować odbiorców nowej formy reklamy, zbliżonej do linku sponsorowanego. Boks ma postać prostokąta zawierającego adres strony wraz z opisem produktu lub usługi. Wszystko, co konieczne w celu wykupienia boksu, można zrobić samemu w kilka minut, korzystając z formularza on-line.

Serwis OnetBoksy oferuje też dostęp do statystyk wyświetleń i kliknięć oraz umożliwia dowolne modyfikacje treści i zmiany przypisywanych haseł.

Reklama w postaci samodzielnie zarządzanych linków sponsorowanych, wyświetlających się w wyszukiwarkach, jest najszybciej rosnącym segmentem marketingu internetowego. Bank inwestycyjny Piper Jaffray szacuje, że segment rynku wart na koniec roku 2003 2 miliardy USD powiększy się do końca roku 2005 do 5 miliardów USD, przy średniorocznym wzroście 35 procent. O dynamice tego rynku świadczy też niedawne przejęcie firmy Overture Services Inc. przez portal Yahoo! za sumę 1,63 miliarda USD.

http://boksy.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry