Nowe rozwiązanie dla działów informatycznych

Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – stworzyła rozwiązanie usprawniające obieg informacji w działach informatycznych firm i instytucji.
Nowe rozwiązanie Fild.NET to „SmartWork dla Informatyki” – system elektronicznej wymiany formularzy i dokumentów, który został dopasowany do specyfiki działu informatycznego. Skierowane jest do przedsiębiorstw i instytucji, które mają rozbudowane działy informatyczne i chcą zwiększyć efektywność obiegu informacji, zapobiec nadmiarowi niepotrzebnych dokumentów i zaoszczędzić czas.

„Korzyści z przejścia na elektroniczny system obiegu informacji, szczególnie w dziale informatycznym, są widoczne od razu po wdrożeniu. Elektroniczne formularze wprowadzają ład i przejrzystość. Wzrasta komfort pracy – zamiast na papierach można skoncentrować się na konkretnych zadaniach. Dzięki wprowadzeniu logicznych i zrozumiałych procedur znacznie sprawniej podejmowane są decyzje. Oprócz oczywistej oszczędności czasu, zastosowanie rozwiązania Fild.NET poprawia bezpieczeństwo pracy na aplikacjach. Mechanizm wersjonowania pozwala na bieżąco śledzić dokonywane zmiany i błyskawicznie powrócić do dowolnego stanu” – wylicza korzyści Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

System elektronicznej wymiany dokumentów, zbudowany w oparciu o technologię Microsoft SharePoint Portal Server 2007, pozwala na ciągły monitoring dokonywanych zmian i szybki dostęp do potrzebnych informacji. Zastosowany przez Fild.NET mechanizm scalania znacznie ogranicza ilość formularzy. Sprawdza się w przypadku zamawiania materiałów eksploatacyjnych, kumuluje bowiem wszystkie zamówienia w pojedynczy formularz. Dzięki temu, że rozwiązanie firmy Fild.NET wykorzystuje doskonale znane w każdej organizacji oprogramowanie Microsoft,  wdrożenie trwa krótko i jest szybko przyswajane przez pracowników.

www.fild.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top