Nowe szaty internetowe OGICOM

Kompleksowa oferta i profesjonalni doradcy w zasięgu ręki – to główne przekazy płynące z nowej witryny OGICOM Sp. z o.o. – dostawcy kompleksowych usług internetowych dla biznesu.
Witryna OGICOM w nowej odsłonie wyróżnia się ładnym projektem graficznym, a także przejrzystością treści na niej zawartych. Dzięki temu szybko można odnaleźć informacje o wszystkich usługach OGICOM, a także aktualnych promocjach. Rozbudowano także możliwości kontaktu z konsultantami OGICOM. Kontakt z doradcami jest możliwy na wiele sposobów: od bezpłatnych konsultacji telefonicznych, przez kontakt drogą mailową, aż po rozmowy on-line („live chat”).

„Nasi doradcy – biorąc pod uwagę konkretne potrzeby danej firmy – przeanalizują jej sytuację i podpowiedzą, po jakie narzędzia najlepiej sięgnąć. Każda firma, która jest zainteresowana rozwiązaniami OGICOM, otrzymuje swojego indywidualnego doradcę. Jego zadaniem jest doprowadzić swojego klienta do sukcesu w Internecie. OGICOM posiada aż 100 profesjonalnie przygotowanych doradców, rozsianych po całej Polsce w dwunastu oddziałach. Właśnie ten fakt chcieliśmy podkreślić na naszej nowej witrynie, jako że jest to całkowicie unikatowe podejście do klienta na polskim rynku usług internetowych” – powiedział Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu Ogicom Sp. z o.o.

Drugim ważnym komunikatem płynącym z nowego serwisu OGICOM jest kompleksowość oferty. Klienci mają znaleźć w OGICOM wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwiają zaistnienie w Internecie i czerpanie z tej obecności maksymalnych korzyści. Obejmują one m.in.: domeny internetowe, hosting, tworzenie stron internetowych (indywidualne projekty lub na bazie kreatora stron WWW), analizę sposobu korzystania z witryny, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, tworzenie sklepów internetowych, wirtualny faks. Na witrynie OGICOM można znaleźć obszerny opis każdego z tych narzędzi. Jest także możliwość ich darmowego przetestowania.

Witryna eksponuje także promocje, jakie aktualnie prowadzi OGICOM.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry