Nowe twarze w Afilo

Opublikowano: 28 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Sieć afiliacyjna Afilo powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Dwie z nich wzmocniły Dział Affiliate odpowiadający za współpracę z witrynami, a trzecia dołączyła do działu technicznego.
Anna Saramak oraz Sylwia Chmielewska rozpoczęły pracę w dziale Affiliate, obydwie jako Junior Affiliate Specialist. Odpowiadają za współpracę z witrynami, które biorą udział w programach reklamowych prowadzonych przez Afilo i wsparcie tychże witryn w zakresie działań reklamowych. Będą też poszukiwać nowych serwisów, które mogłyby przyłączyć się do sieci partnerskiej.

Trzecią nową osobą w Afilo jest Paweł Klaus, który dołączył do działu technicznego jako programista. Wcześniej pracował w giełdowej spółce Point Group na takim samym stanowisku. Głównym zadaniem Pawła Klausa będzie projektowanie i przygotowanie aplikacji wspomagających zarządzanie i prowadzenie kampanii reklamowych.

„Sieć Wydawców rośnie dynamicznie i obliczam, że do końca roku będziemy mogli pochwalić się bardzo znacznym zasięgiem, co z pewnością przełoży się na zmaksymalizowanie zysku ze sprzedaży powierzchni reklamowej Wydawców.” – mówi Piotr Winiarz, Affiliate Director.

www.afilo.pl

Sylwester KozakNowe twarze w Afilo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.