Nowe zakupy w INTERIA.PL

Portal INTERIA.PL udostępnił zmodernizowaną wersję pasażu handlowego Zakupy. Uruchomienie nowego pasażu oznacza zmianę modelu jego funkcjonowania – z prezentacji sklepów internetowych, na szczegółową prezentację produktów znajdujących się w ofercie tych sklepów.

Nowe Zakupy umożliwiają użytkownikom sklepu przeszukiwanie ofert sklepów poprzez wyszukiwarkę i katalog produktów. Wyszukiwanie zaawansowane pozwala m.in. na zawężanie wyników do kategorii produktowej i przedziału cenowego oraz na sortowanie wyników według ceny, marki i nazwy produktu. Asortyment pasażu można przeglądać także posługując się hierarchicznym katalogiem, składającym się obecnie z 18 głównych kategorii, ewentualnie zawężając listę przeglądanych produktów do poszczególnych marek. Ciekawostką jest możliwość dodania przez użytkownika produktów, które mu się spodobały, ale których nie zamierza kupić od razu, do tzw. 'Listy życzeń’, tak by móc powrócić do nich w przyszłości.

Rzadko występującą na innych pasażach funkcjonalnością Zakupów INTERIA.PL, jest możliwość oceniania poszczególnych sklepów przez użytkowników, którzy dokonali w nich transakcji. Odbywa się to poprzez przyznanie od jednej do pięciu gwiazdek – zarówno ogólnie dla całej transakcji, jak i dla każdego ze szczegółowych kryteriów oceny, takich jak cena, szybkość dostawy, jakość obsługi oraz łatwości dokonywania transakcji. Użytkownik może też wpisać własną opinię, dostępną innym odwiedzającym w dziale 'Przeczytaj oceny’.

Uruchomieniu nowej wersji Zakupy towarzyszy wprowadzenie nowej oferty dla sklepów internetowych, które chcą zaistnieć w pasażu. Podstawowy pakiet umożliwia sklepom obecność w pasażu zupełnie bezpłatnie. Pozostałe trzy płatne pakiety zapewniają lepszą ekspozycję produktów w pasażu oraz dodatkową promocję oferty. Pakiety płatne z nowej oferty umożliwiają też atrakcyjniejsze warunki zakupu dodatkowych form prezentacji asortymentu sklepów w pasażu i na stronach portalu.

W momencie uruchomienia pasaż udostępnia ponad 60 tys. różnych produktów.

http://zakupy.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top