Nowi partnerzy sieci Q-net

Sieć reklamy internetowej Q-net nawiązała współpracę z nowymi stronami o tematyce ekonomiczno – finansowej. Nowi partnerzy Q-net to Franchising.info.pl, BiznesPartner.pl oraz Wbj.pl (Warsaw Business Journal).

Jako, że wszystkie strony dedykowane są przede wszystkim tematom ekonomicznym, finansowym oraz biznesowym, doskonale wkomponowują się w ofertę Q-net, dzięki czemu sieć nie tylko wzbogaca swoje portfolio, ale także umacnia ofertę kategorii biznesowej. Od początku istnienia Q-net podkreślano dążność sieci do silnego sprofilowania zrzeszonych witryn, selekcjonowanie ich pod względem oferowanych usług, która zapewnia klientom Q-net wybór spośród najlepszych.

Sieć reklamy internetowej Q-net wystartowała 5 listopada 2002 roku. W sieci Q-net znajduje się ponad siedemdziesiąt witryn internetowych, wśród nich witryny z kategorii: biznes, finanse, ubezpieczenia, rozrywka, e-commerce, GSM, Informacje, TV, film, muzyka, podróże, odkrycia, technologie oraz motoryzacja.

Witryny zrzeszone w sieci Q-net zostały zbadane przez TNS OBOP (badanie WebProfiler), które gwarantuje dokładność i wiarygodność danych na ich temat. Badanie to jest gwarantowane wszystkim zrzeszonym w sieci Q-net. Dodatkowo witryny Q-netu wraz z witrynami pozostałych sieci reklamowych, objęte zostały badaniem o nazwie “Prawdziwy Profil”. “Prawdziwy Profil” to połączenie badania ankietowego z monitoringiem ruchu internetowego witryn zrzeszonych w sieciach reklamowych.

http://www.q-net.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry