Nowi właściciele Grono.net

Od kilku tygodni serwis społecznościowy Grono.net ma nowych właścicieli. W spółkę Grono.net S.A. zainwestował fundusz Xevin Investments oraz szczecińska firma Red Sky.

 

 

Obaj akcjonariusze powołali nowy zarząd w składzie: Marek Rusiecki jako Prezes Zarządu i Arkadiusz Seńko jako Wiceprezes. Powołanie do zarządu Grono.net kluczowych osób ze spółek Xevin Investments i Red Sky ma świadczyć o priorytetowym podejściu nowych akcjonariuszy do Grono.net S.A..

Co dalej z  Grono.net? Nowy zarząd informuje, że obecnie trwają prace związane z wdrożeniem wielu nowych funkcjonalności w portalu, w tym nowego layoutu, który powstaje przy udziale użytkowników Grono.net.  W ciągu kilku miesięcy zarząd przedstawi kierunki zmian i podejmie decyzję odnośnie dalszej strategii portalu.

Według marcowych wyników badania Megapanel PBI/Gemius, Grono.net zajmuje 13 pozycję w rankingu największych serwisów w tej kategorii.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry