Nowoczesna Firma – nowy program dla MŚP

Opublikowano: 12 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

„Nowoczesna Firma” rusza nowy program dedykowany sektorowi MŚP.
„Nowoczesna Firma” to program informacyjno-edukacyjny dedykowany sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który pomoże nie tylko założyć własną działalność gospodarczą, ale osiągnąć pozytywny wynik finansowy. Jak zatrudnić Dobrego Pracownika?, Jak tanio i bez zakłóceń łączyć się ze światem?, Jak wykorzystać Internet? Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza? Jak sprzedawać skutecznie przez telefon? Jak zarządzać finansami w MMSP? Jak windykować, eksportować, importować, gdzie szukać pomocy unijnej dla MMSP i jak ją pozyskać – to tylko niektóre z wielu nurtujących pytań, na które odpowie program „Nowoczesna Firma”.

Pilotażowy odcinek – już w listopadzie – odpowie na pytania dlaczego warto prowadzić własny biznes? Jakie ryzyko jest związane z prowadzeniem własnego biznesu? Gdzie szukać informacji dotyczących spraw formalnych? Zaprezentujemy przykłady biznesów, przyglądając się gdzie tkwi sedno sukcesu.

Wypowiedzi samych przedsiębiorców w każdym odcinku będą poddane ocenie ekspertów. Pierwszy odcinek wskaże możliwości finansowania rozpoczęcia działalności gospodarczej, również ze środków unii Europejskiej.

Program „Nowoczesna Firma” jest wspólną inicjatywą Nowoczesnej Firmy oraz telewizji TVBiznes. Promując nowoczesne metody zarządzania, zmieniamy postawy przedsiębiorców, zbliżamy dostawców usług profesjonalnych do ich klientów, tworząc środowisko aktywnych firm nastawionych na rozwój, pokonując bariery mentalne i strukturalne MSP – mówi Agnieszka Chaber, rzecznik Nowoczesnej Firmy.

Premiera odcinków jest przewidziana raz na dwa tygodnie na kanale TVBiznes. Telewizja dostępna jest na platformach n HDTV, Cyfry +(24% dostępu) i Cyfrowego Polsatu (10% dostępu), na satelicie Hot Bird (6% dostępu), w sieci telewizji kablowych w Polsce (60% dostępu) i w Internecie (www.tvbiznes.pl).

www.nf.pl

Hanna LaskowskaNowoczesna Firma – nowy program dla MŚP

Podziel się!

O autorze

hania