Tag: Nowoczesna Firma

Nowoczesna Firma w drodze na NewConnect

W dniu 28 marca 2011 roku rozpoczął się proces oferty prywatnej akcji serii B spółki Nowoczesna Firma S.A. – największego polskiego portalu usług B2B oraz medium wiedzy dla biznesu.

Sklep internetowy w praktyce

Nowoczesna Firma oraz Ideacto zaprasza do udziału w projekcie „Sklep internetowy w praktyce”, który odbędzie się w dniu 26 listopada 2010 roku.

@rewolucja biznesu 5.0

Zwiększenie użyteczności i skuteczności działań marketingowo-sprzedażowych w internecie jest kluczem do pozyskania klientów oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Dowiedz się, jak można ją osiągnąć!

IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Nowoczesna Firma na Facebook

Nowoczesna Firma, wielokanałowe medium wiedzy dla biznesu, organizator największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia dla branży HR Kongresu Kadry, w przeddzień edycji Jubileuszowej udostępnił swój profil na Facebook. Celem nowego kanału komunikacji jest umożliwienie skutecznej wymiany myśli uczestników największego w Polsce spotkania branży HR oraz przekazywanie bieżących informacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i aktywności Nowoczesnej Firmy.

Scroll to Top