Nowoczesna Firma w drodze na NewConnect

Opublikowano: 13 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W dniu 28 marca 2011 roku rozpoczął się proces oferty prywatnej akcji serii B spółki Nowoczesna Firma S.A. – największego polskiego portalu usług B2B oraz medium wiedzy dla biznesu.

Hanna LaskowskaNowoczesna Firma w drodze na NewConnect

@rewolucja biznesu 5.0

Opublikowano: 24 maja 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Zwiększenie użyteczności i skuteczności działań marketingowo-sprzedażowych w internecie jest kluczem do pozyskania klientów oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Dowiedz się, jak można ją osiągnąć!

Dawid Zaraziński@rewolucja biznesu 5.0

IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 4 stycznia 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Dawid ZarazińskiIV edycja projektu Postawy Pracownicze

Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

Opublikowano: 30 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Dawid ZarazińskiPodsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

Nowoczesna Firma na Facebook

Opublikowano: 26 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma, wielokanałowe medium wiedzy dla biznesu, organizator największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia dla branży HR Kongresu Kadry, w przeddzień edycji Jubileuszowej udostępnił swój profil na Facebook. Celem nowego kanału komunikacji jest umożliwienie skutecznej wymiany myśli uczestników największego w Polsce spotkania branży HR oraz przekazywanie bieżących informacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i aktywności Nowoczesnej Firmy.

Hanna LaskowskaNowoczesna Firma na Facebook