Nowoczesne biuro z 2BE.PL

Wszystko razem: hosting, e-faks i videopoczta to pakiet Mobilne Biuro oferowany przez serwis 2BE.PL.
Dzięki połączeniu tych usług klient biznesowy otrzymuje kompletny zestaw narzędzi nie tylko umożliwiających prowadzenie działalności w Internecie, ale także ułatwiających zarządzanie firmą niezależnie od miejsca pobytu.

Videopoczta – usługa umożliwiająca wysyłanie multimedialnych wiadomości o sile przekazu nieporównywalnie większej niż standardowa poczta elektroniczna. Ważny klient czeka na ofertę? Teraz można opowiedzieć mu o niej osobiście przy pomocy videopoczty.

Mobilny faks – umożliwia odbieranie i wysyłanie faksów za pomocą e-maila. Użytkownik ma stały dostęp do swojego faksu z dowolnego komputera, a jeśli tylko posiada odpowiedni model, to nawet telefonu komórkowego. Zapisywanie faksów w postaci plików ułatwia ich przeszukiwanie i archiwizowanie, a także zwiększa bezpieczeństwo korespondencji – wiadomość dociera bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Biznes na Zachodzie już dawno docenił korzyści płynące z tego typu rozwiązań, podczas gdy w Polsce wciąż są one mało popularne. – Najprawdopodobniej wynika to z obawy, że korzystanie z nich wymaga niezwykłych umiejętności – mówi Bartłomiej Juszczyk z 2BE.PL – Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości jest to bardzo proste, a możliwości jakie dają te usługi są trudne do przecenienia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top