Nowocześnie o małym dziecku

Opublikowano: 16 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nestlé Polska, przy współpracy z firmą Webtel, uruchomiła nowy wortal adresowany do rodziców małych dzieci, a także par, które spodziewają się lub dopiero planują dziecko.

Serwis zawiera szeroki zasób wiedzy na wszystkie tematy interesujące przyszłych i aktualnych rodziców. Obszerny dział poświęcono także samym maluchom, które znajdą w serwisie gry i zabawy edukacyjne, bajki, a także ciekawostki o świecie.

Wortal ma być największym tego typu przedsięwzięciem w polskim internecie. Na tle innych serwisów tematycznych wyróżnia się tym, że jego adresatami nie są wyłącznie matki, ale także ojcowie, którzy na przestrzeni ostatnich kilku lat coraz bardziej angażują się w wychowanie potomstwa i aktywnie poszukują informacji na ten temat. Pod adresem www.nestle.pl/dziecko znajdą wiele ciekawych, często z humorem podanych informacji m.in. o tym, jak wytrzymać z kobietą w ciąży, jak przygotować dom na przyjęcie malucha, jakie są zalety rodzenia we dwoje.

Mamy znajdą w serwisie wiele cennych wiadomości dotyczących ciąży i porodu, a także żywienia niemowląt i małych dzieci, w które firma Nestlé zaangażowała całą swoją wiedzę i ponad stuletnie doświadczenie.
Pomysł stworzenia obszernego portalu dotyczącego żywienia, rozwoju i wychowania dziecka został zainspirowany ogromnym powodzeniem Wyspy Niebieskiego Misia – internetowego projektu brandu kaszek i odżywek. Początkowo była to jedynie produktowa strona promocyjna, która z czasem ewoluowała w internetowy plac zabaw, a którą na przestrzeni 10 miesięcy odwiedziło blisko 200 000 internautów.

http://www.nestle.pl/dziecko

Sylwester KozakNowocześnie o małym dziecku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.