Nowość w ofertach mobilnego internetu dla użytkowników iPlusa

22 grudnia br. iPlus wprowadza dla swoich klientów kolejną innowacyjną usługę – iPlusopobieracz. Jest to nowość na polskim rynku mobilnego Internetu.

iPlusopobieracz to usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego Internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki niej ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) codziennie w godzinach od północy do dziewiątej rano. Wszystkie dane wysłane i odebrane w ciągu tych 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci. Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.

W okresie promocyjnym od 22.12.2009 do 21.01.2010 wszyscy abonenci iPlusa mogą włączyć usługę bez opłaty miesięcznej na stałe.

Aby włączyć usługę, należy:

  • wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (Pluskod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych)

lub

  • zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje konsultant

lub

  • zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.

www.iplus.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry