Nowości w serwisie Dziennik.pl

Do serwisów partnerskich portalu Dziennik.pl dołączyły dwa nowe: wyszukiwarka ofert nieruchomości oraz centrum finansowe. Ponadto w marcu br. dla użytkowników zostały otworzone specjalne podstrony – poświęcone Targom Genewa Motor Show 2008 oraz Chinom.

Serwis otodom.dziennik.pl to dostęp do tysięcy ofert mieszkań, domów, działek i powierzchni biurowych na sprzedaż i do wynajęcia w całym kraju. Centrum finansowe cf.dziennik.pl oferuje natomiast możliwość skorzystania z kredytów, pożyczek, lokat i innych produktów finansowych czołowych instytucji finansowych w kraju. Oba serwisy dołączyły do już funkcjonujących, m.in. aukcji, księgarni, wyszukiwarek biletów na imprezy, samochodów, rezerwacji hotelowych, najlepszych promocji czy diet.

Dorota Wojtczak, marketing manager serwisu Dziennik.pl: „Dziennik.pl to przede wszystkim serwis informacyjny, ale dla wygody Internautów uruchamiamy także podserwisy użytkowe. Do współpracy przy ich budowie zapraszamy renomowanych partnerów – liderów w swoich dziedzinach. Dwa najnowsze tworzymy razem z Otodom i Bankier.pl”.

W serwisie Dziennik.pl powstały niedawno także dwa projekty specjalne. Jeszcze do 14 marca Internauci mogą odwiedzać Międzynarodowe Targi Genewa Motor Show za pośrednictwem serwisu „Genewa 2008”. Znajdują się tam autorskie teksty oraz ekskluzywne relacje foto / video – powstałe przy współpracy redakcji Dziennika.pl z firmą Goodyear. Serwis podróżniczy „Chiny” o kulturze, sztuce i życiu codziennym w tym kraju został natomiast stworzony w kooperacji z LOT-em.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top