Nowy Business Development Director w OS3 multimedia

Gosia Skorwider objęła stanowisko Business Development Directora w OS3 multimedia. Odpowiedzialna będzie za współtworzenie i realizację strategii rozwoju agencji, rozwój portfolio klientów i ich projektów, a także za efektywne zastosowanie narzędzi komunikacji.

img_8214Z agencją związana od 8 lat, przeszła w niej wszystkie etapy rozwoju: od account executive’a, poprzez managera, aż po Account Directora, którym była przez ostatnie cztery lata.

„ Rekrutacja zespołu poprzez dobieranie ludzi o odpowiednich kompetencjach pozwoliło na stworzenie grupy specjalistów w dziale obsługi klienta. Charyzma Gosi, jej kreatywność, samodzielność, dbałość o każdy szczegół w nadzorowanych projektach, błyskawiczne wyczuwanie zmieniających się potrzeb rynku oraz fantastyczny kontakt z ludźmi sprawiły, że rozwój strategiczny firmy nie mógłby się odbywać bez jej udziału” – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Gosia ukończyła reklamę i dziennikarstwo w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Bardzo lubi pracę z ludźmi, a oni z nią – dlatego często zapraszana jest do poprowadzenia warsztatów lub wykładów na konferencjach z szeroko rozumianego e-marketingu.

Relaksuje się podczas jazdy samochodem lub przy odkrywaniu coraz to nowych zabawek w Kinder-niespodziankach. Ostatnio zafascynowała się florystyką, więc wolny od myślenia biznesowego czas poświęca na układaniu kompozycji kwiatowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top