Nowy cennik reklamowy w Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl wprowadza nowy cennik usług reklamowych. Zmianie uległa struktura cennika oraz wycena reklam. Cennik został znacznie uproszczony, dzięki czemu stał się bardziej przejrzysty. Zostały do niego również wprowadzone nowe formy reklamowe, które nie występowały poprzednio jak np. scroller na dole strony, czy rozwijana belka reklamowa.

W nowym cenniku niewielką podwyżką – od 12,50% do 16,80% – objęto reklamy emitowane na pierwszej stronie portalu Gazeta.pl, serwisach informacyjnych oraz gospodarczych.

Znaczna część cen reklam w portalu Gazeta.pl zostaje obniżona. Największa obniżka – 77% dotyczy serwisów Poczta, Czat, Usenet, Szukaj Katalog, Eksperci.

Tańsze o 25% stały się reklamy na serwisach miejskich. O 20% tanieją reklamy m.in. na serwisach Nauka, Kultura, Blogi, Cafe Gazeta. Ceny reklam na wortalach zostały obniżone o 5,9%.

– Dzięki wprowadzonej zmianie została poszerzona nasza oferta reklamowa, a sam cennik stal się bardziej zrozumiały i przejrzysty dla klientów. Poza zmianą wyglądu jedną z najważniejszych zmian jest też wyodrębnienie osobnej grupy serwisów dotyczących wiadomości – mówi Benita Jakubowska, dyrektor sprzedaży w portalu Gazeta.pl.

Nowa grupa cennikowa – Wiadomości składa się z działów: wiadomości, kraj świat, sport, wyborcza. Natomiast do kategorii cennikowej Wortale włączono działy: co jest grane, muzyka, film i czasopisma. Dział gospodarczy został poszerzony o serwis unia europejska.

Nowy cennik obowiązuje od 1 listopada.

http://www.gazeta.pl/reklama

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top