Nowy Dyrektor Marketingu w Vobis

Opublikowano: 28 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Z dniem 2 stycznia 2008 roku, Przemysław Bukato został Dyrektorem ds. Marketingu zmierzającej na giełdowy parkiet firmy Vobis SA. Odpowiedzialny będzie za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii marketingowej w firmie Vobis.
Przemysław Bukato, pełniący ostatnio funkcję szefa linii NewBusiness w Polkomtel SA i odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie na rynek i zarządzanie takimi markami jak iPlus oraz Plus.pl,  został mianowany Dyrektorem ds. Marketingu firmy Vobis SA. W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz rozbudową struktur firmy, niezbędne stało się rozdzielenie funkcji Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora ds. Marketingu. „Jesteśmy przekonani, że szerokie doświadczenie nowego dyrektora nabyte podczas długoletniej pracy w branży teleinformatycznej pozwoli wprowadzić nowe spojrzenie na realizowaną dotychczas strategię firmy, dzięki czemu umocnimy się na pozycji lidera rynkowego” – mówi Przemysław Jakubiec, Wiceprezes Zarządu ds. Zakupów i Marketingu.

Jednym z głównych zadań Przemysława Bukato będzie zwiększenie wartości marki Vobis oraz optymalizacja procesów marketingowo-sprzedażowych zachodzących w firmie. „Dzięki planowaniu strategicznemu, działania w ramach aktywności marketingowych sieci Vobis będą spójne z najnowszymi trendami oraz stosowane będą optymalne techniki komunikacji dla tej kategorii rynkowej.” – deklaruje Przemysław Bukato. Dodatkowo, bazując na współpracy z producentami rozwiązań informatyczno-telekomunikacyjnych, nowy dyrektor zamierza wprowadzić firmę w segmenty rynkowe, w których Spółka do tej pory nie prowadziła aktywnej działalności.

W 1994 roku Przemysław Bukato ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Pierwsze szlify zawodowe zbierał pracując w firmach  Optimus SA, IBM Polska oraz ComputerLand.  Zajmował się również mobilnym Internetem w PTK Centertel. Ostatnio piastował stanowisko szefa linii NewBusiness w Polkomtelu, gdzie był odpowiedzialny za iPlusa oraz implementację wielodostępowego portalu rozrywkowego Plus.pl dla Klientów sieci Plus.

Hanna LaskowskaNowy Dyrektor Marketingu w Vobis

Podziel się!

O autorze

hania