Nowy dział na e-biznes.pl

W portalu e-biznes.pl zmian ciąg dalszy. Po odświeżeniu wyglądu serwisu przyszedł czas na rozbudowę treści. Powstał kolejny nowy dział – Case Study – mający na celu prezentację ciekawych projektów firm działających w obszarze Internetu i nowych technologii.
Serwis e-biznes.pl, najstarszy i najdłużej działający polski serwis o tematyce eCommerce intensywnie się rozwija. Portal odświeżył swój wizerunek i systematycznie proponuje nowe działy i sekcje. Najnowszy z nich to „Case Study”, w którym firmy będą miały możliwość pochwalenia się ciekawymi projektami i pokazania internautom jak wyglądały poszczególne etapy prac oraz przygotowań. Dział jest odpowiedzią na głosy użytkowników, sygnalizujących potrzebę jego powstania. Nowa sekcja skierowana jest do wszystkich działających w obszarze Internetu i nowych technologii, oraz do tych, których te działania interesują.

“Analiza przypadku jest dla firm dobrym sposobem przedstawienia swoich dokonań, a dla konkurencji szansą podpatrzenia ciekawych koncepcji. Natomiast użytkownicy, którzy na co dzień widzą dopiero końcowy projekt, zyskują możliwość przyjrzenia się mu jeszcze na etapie planowania i prac.” – mówi Sylwester Kozak, wydawca serwisu e-biznes.pl.

To nie koniec nowości w e-biznes.pl. Modyfikowane są także działy od dawna w serwisie funkcjonujące, systematycznie dodawane są nowe treści, zamieszczana jest większa ilość artykułów, komentarzy i aktualności.

“Zgodnie z zapowiedziami serwis intensywnie się rozwija, ostatnio dodaliśmy dział Ogłoszenia, teraz uruchomiony został kolejny – Case Study – będący odpowiedzią na sygnały dochodzące do redakcji serwisu od naszych czytelników. Wzmacniamy też stronę redakcyjną portalu, pozyskaliśmy nowych współpracowników, wzbogacamy treści.” – powiedział Sylwester Kozak, wydawca serwisu e-biznes.pl.

Firmy, które chciałyby podzielić się z czytelnikami portalu e-biznes ciekawymi projektami mogą kontaktować się w tej sprawie z serwisem pisząc na adres: case@e-biznes.pl

www.e-biznes.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry