Odświeżony e-biznes.pl: więcej, lepiej, czytelniej

Wraz z nowym rokiem debiutuje odświezona wersja najstarszego polskiego serwisu poświęconego prowadzeniu działalności w internecie. Nowy e-biznes.pl ma być bardziej czytelny i atrakcyjny pod względem publikowanych materiałów.

Nowy e-biznes.pl to przede wszystkim wygoda czytania – duże czcionki, brak rozpraszających elementów i inwazyjnych reklam to zdecydowany ukłon w stronę Czytelników. Zrezygnowaliśmy również z wersji mobilnej – ta doskonale prezentuje się na współczesnych telefonach komórkowych i smartfonach.

Odświeżony e-biznes.pl: więcej, lepiej, czytelniej 1Zmianie uległo także logo naszego serwisu. Poprzednie służyło nam przez wiele lat. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowe – ma podkreślać charatker dostępnych u nas treści, skupiających się przede wszystkim na biznesowym aspekcie prowadzenia działalności w sieci.

Wraz ze zmianami na serwisie funkcję redaktora naczelnego objął Dawid Zaraziński, który z e-biznes.pl związany jest już od 4 lat.

Dawid doskonale rozumie rolę współczesnych mediów i tego jak technologia wpływa na nasze życie. Mam nadzieję, że pod wodzą Dawida uda nam się trafić do nowych Czytelinków i umocnić pozycję e-biznes.pl jako interesującego źródła informacji – powiedział Sylwester Kozak, wydawca e-biznes.pl.

Najważniejsze w e-biznes.pl pozostają publikowane tu materiały. Ma być ich jeszcze więcej, mają mocniej dotykać tak ważnych obszarów jak rozwiązania mobilne, społeczności czy startupy.

Chcemy wchodzić w nowe obszary tematyczne, skupiając się jednocześnie na tym co dla e-biznes.pl zawsze było najważniejsze, a co zamykaliśmy w haśle „biznes w internecie”. Stawiamy na dobre, rzetelne informacje i opinie praktyków – dodał Dawid Zaraziński, redaktor naczelny e-biznes.pl.

To jednak nie koniec naszych pomysłów na rozwój e-biznes.pl; wkrótce przedstawimy kolejne. Zapraszamy Was również do dzielenia się swoimi opiniami. Życzymy przyjemnego korzystania z nowej wersji e-biznes.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry