Nowy ekspert w OS3

Szeregi Agencji Interaktywnej OS3 multimedia zasiliła Marta Wałkuska, która objęła stanowisko Senior User Experience Designer’a.

Marta jest specjalistą do spraw użyteczności i user experience. Jej dziełem są układy funkcjonalne oraz diagramy interakcji. Odpowiada za kreację person i case użytkownika oraz pozyskiwanie informacji o userach. Jest też odpowiedzialna za architekturę informacji w projektowanych i wdrażanych serwisach.

„ To kolejny ekspert, który wspomaga nas w zakresie usability. Klienci są coraz bardziej zorientowani na tego typu usługi. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, rozbudowujemy i poszerzamy kompetencje działu strategii” – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Marta jest absolwentką DePaul University w Chicago. Pracowała tam jako specjalista do Spraw Użyteczności, zajmując się m.in. analizą wymagań funkcjonalnych i technicznych oraz projektowaniem architektury informacji na serwisy. Jest też twórcą serwisu dla Wydziału Pomocy Socjalnej, Osób z Problemami ze Słuchem w Stanie Illinois.
W czasie pobytu w USA współpracowała z takimi Klientami, jak: Orbitz, Wood Phillips, Sapient, Medicover USA, Nielsen USA (Nielsen Answers).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top