Nowy hosting w Hoga.pl

HOGA.PL S.A. , rozbudowała system hostingu Webserwer.pl. Zmiany objęły zarówno platformę sprzętową – przybyły nowe serwery firmy HP, jak i platformę systemową – zmodernizowano system obsługi i rozliczania klientów. Pierwszym efektem wprowadzonych zmian jest nowa oferta skierowana do przyszłych jak i obecnych klientów systemu Webserwer.pl.

Rozbudowany system oferuje 4 rodzaje serwerów wirtualnych – WebStart o pojemności 50 MB, WebAwans (100 MB), WebFirma (200 MB) i WebFirmaPro (400 MB).

Serwery pracują w oparciu o system LINUX (WebStart, WebAwans, WebFirma, WebFirmaPro) lub MS Windows 2003 Server (WebFirma i WebFirmaPro), dzięki czemu – jako jedne z niewielu na rynku – umożliwiają obsługę baz danych MS SQL oraz technologii ASP.NET.

Konta dotychczasowych użytkowników prowadzonego przez HOGA.PL popularnego systemu HG.PL zostały automatycznie przeniesione na platformę Webserwer.pl, gdzie funkcjonują jako serwery WebAwans. Użytkownicy HG otrzymali dwa razy większą powierzchnię dyskową, a dodatkowo: nieograniczoną liczbę skrzynek poczty elektronicznej (jedynym ograniczeniem jest powierzchnia serwera) i możliwość utrzymania własnej domeny.

“Bazując na opiniach naszych użytkowników stworzyliśmy system charakteryzujący się nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie hostingu, a przy tym prosty w obsłudze. Różnorodna oferta sprawia, że Webserwer to idealna platforma zarówno osób prywatnych rozpoczynających swoją przygodę z Internetem, jak i przedsiębiorstw oczekujących stabilnych, elastycznych i łatwych w rozbudowie rozwiązań” – mówi Rafał Stefanowski, Wiceprezes HOGA.PL S.A.

http://www.hoga.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry